Гаалгама – Молоді Вогні
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Гаалгама – Молоді Вогні (EP)

Не можемо не поділитися з вами новим міні-альбомом вінницьких музикантів з гурту «Гаалгама» (ex-MarioCyborg) під назвою «Молоді Вогні», який вмістив у себе п’ять авторських треків українською мовою. Реліз являє собою збірку імпульсивних інді-рок творів, записаних з урахуванням основних ідей DIY-руху (абревіатура розшифровується як DoIt Yourself і означає, що робота над альбомом проходила без залучення додаткових сторонніх спеціалістів та є справою рук учасників проекту). Самі хлопці з гурту «Гаалгама» називають власну стилістику modern pop, або ж «поп-музика нової хвилі, яку було б не соромно слухати».

Щодо самого EP-релізу «Молоді Вогні», то в ньому музиканти вирішили зайнятися дослідженням та відображенням такого поняття як шлюб, його основних складових та емоційних аспектів. «Ми прагнули у роботі над нашим (а тепер вже і вашим) новим міні-альбомом розширити фокус слухацької уваги. Ми вивчали шлюб як явище. І, як результат, кожна з п’яти пісень диску одягає на себе форми і парадигми тих чи інших аспектів кохання, та, згодом, і формування родини. Довгих шість місяців проект цього альбому лежав у нас на студійному комп’ютері наче розгорнута настільна книга, – і от, нарешті, він готовий для оприлюднення. Це була цікава пригода і вивчення самих себе», – зазначили учасники «Гаалгама».

Варто зазначити, що хлопці з колективу «Гаалгама» виклали свій міні-альбом для вільного прослуховування у всесвітню мережу, але якщо ви прагнете віддячити музикантам за їхню творчу роботу, обов’язково придбайте ліцензійний контент за допомогою ресурсу Bandcamp.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *