Гуцул Каліпсо – Най Бог Бороне
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Гуцул Каліпсо – Най Бог Бороне (Альбом)

Чернівецькі вар`яти з гурту «Гуцул Каліпсо» нещодавно презентували у цифрових крамничках свій другий за ліком студійний альбом «Най Бог бороне», який трохи пізніше з’явився й у вільному доступі на YouTube. Цікаво, що всім прихильникам колективу, який міксує у своїй творчості елементи ска, фольку, року, та інших музичних стилів, довелося чекати другої платівки буковинців довгих одинадцять років, адже дебютник під назвою «Рекет-Гангстєра» було оприлюднено у далекому 2007 році.

Назву для релізу «Най Бог бороне» було запозичено в одного з його треків. За задумом авторів, вона має передати слухачам щирі добрі флюїди від учасників «Гуцул Каліпсо» та побажання, щоб життя оберігало їх від усіх описаних у піснях негативних ситуацій та персонажів. Загалом до платівки увійшли дванадцять композицій, більшість з яких шанувальники формації вже добре знали завдяки живим виступам гурту, а також свіжіші пісні, серед яких є і дуетна робота «Не хіт», створена спільно із Kozak System. Узагальнюючи тематику композицій, у своїй другій платівці «Гуцул Каліпсо» дещо відходять від своєї фірмової гуцульської тематики, заглиблюючись у різні соціально-побутові і життєві теми.

Цікаво, що обкладинка диску «Най Бог бороне» містить зображення багатьох головних героїв пісень, але не зважаючи на їхню велику кількість, це ще далеко не всі згадані у композиціях чернівчан колоритні постаті.

Гуцул Каліпсо – Най Бог Бороне
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *