Гурт [O] – Золота Пора
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Гурт [O] – Золота Пора (Кліп)

Український гурт [O] презентував новий кліп на пісню «Золота пора», який зняли онлайн під час карантину.

Гурт [O] доводить, що втіленню творчих ідей не заважає замкнений простір та карантин. Тому учасники гурту разом з проектом #ShootStHome вирішили на практиці це довести. Знімальна команда проекту #ShootStHome та учасники гурту переконані, що не важливо, який кошторис кліпу, не важливо наскільки професійний макіяж чи одяг. Адже головне – це задум, ідея, музика та емоція, що отримує слухач.

У новому кліпі «Золота пора» образ поштової марки використали як символ послання. Вона завжди має свою адресу та свого одержувача і допомагає донести наше повідомлення до адресата – це посилання жити, творити і бути відкритим до світу.

Кліп «Золота пора» повністю був знятий онлайн на телефон. Усі зйомки відбувались дистанційно, не порушуючи правил самоізоляції. Для підготовки до зйомок була задіяна мінімальна кількість людей, а фронтвумен гурту Ольга Чернишова виступила не тільки як солістка, а й як стиліст кліпу, візажист та перукар.

«Ми віримо, що все налагодиться, що ми будемо танцюватимемо разом. Комусь ця пісня здаватиметься легковажною, наївною і утопічною, для нас – це спроба налаштуватися на позитив. Кажуть, що увагу можна зосередити лише на одній речі за раз. На це і ставимо. Сподіваємось, ви зможете утримувати увагу на ідилічних картинках цієї пісні хоча б поки вона звучатиме», – діляться музиканти гурту [O].

Учасники гурту [O] готові до нових експериментів і незважаючи на сучасні реалії – творча робота продовжується.

Гурт [O] – Золота Пора
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *