Гурт [O] – Там, Куди Я Йду
Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Гурт [O] – Там, Куди Я Йду (Сингл)

Гурт [O] показав загалу свою нову пісню «Там, Куди Я Йду», з якою вони прийматимуть участь у цьогорічному національному відборі до Євробачення. Це легка танцювальна композиція, яка розповідає про те, що кожна людина прямує своїм власним життєвим шляхом, має унікальний спосіб життя та призначення.

На думку музикантів, абсолютно кожне людське життя має певну велику мету. І за допомогою своєї пісні «Там, Куди Я Йду», вони прагнуть нагадати людям про їхнє призначення, а ще просто змусити посміхнутися та пригадати, що весна вже дуже близько.

«Для мене особисто, як для артистки, це, звісно, чудова можливість показати свою творчість. Моя мета завжди, на будь-якій сцені – зробити класний виступ, підняти людям настрій», – каже вокалістка гурту [O] Оля Чернишова про участь у нацвідборі.

Додамо, що гурт [О] буде відкривати нацвідбір Євробачення восьмого лютого.

Цьогорічний склад журі має наступний вигляд: Андрій Данило, Тіна Кароль та Віталій Дроздов. Варто зауважити, що у регламенті конкурсу з’явилося цікаве нововведення – починаючи з 2020 року, до участі не допускаються виконавці, які мали хоча б один концерт у Росії чи Криму починаючи з 2014 року.

Гурт [O] – Там, Куди Я Йду
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Anatolii says:

    Улюблений гурт [О]!
    В цій композиції вони зробили ставку на якісну музику, дуже цікаво, як їм вдасться реалізувати саме музичну частину на сцені в ефірі. Тримаю кулаки за Олі та хлопців!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *