Гурт [O] – Там, Куди Я Йду (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Гурт [O] – Там, Куди Я Йду (Кліп)

Сьогодні гурт [O] презентував новий офіційний кліп до пісні «Там, Куди Я Йду», з якою музиканти приймали участь у цьогорічному нацвідборі до Євробачення. І хоча перемогти у конкурсі команді так і не вдалося, але добрячу додаткову порцію потенційних прихильників музиканти точно отримали.

Знімати кліп до пісні «Там, куди я йду» учасники колективу вирушили до сонячної Іспанії, яка, за задумом, мала максимально підкреслити позитивні та світлі вібрації треку. За сюжетом, вокалістка гурту [O] Оля Чернишова знаходить у місті різні предмети, які наприкінці кліпу об’єднуючись формують сяючу зірку, про і йдеться у пісні.

Режисером та оператором кліпу став бас-гітарист команди Єгор Гавриленко. За його словами, ідея щодо сюжету відео виникла завдяки рядку приспіву, у якому героїня прямує за своєю заповідною зіркою.

«Нам хотілося написати пісню у дусі Євробачення, але водночас залишитися собою. Ми хотіли зробити радісну пісню, яка б підіймала настрій, при чому зробити це українською мовою. Композиція закликає вірити у те, що кожний наступний крок приведе до чогось кращого, аніж те, що ти маєш зараз. Нам здається, що у нас все вийшло», – каже фронтвумен гурту.

Гурт [O] – Там, Куди Я Йду
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *