Гурт [O] – Поясни
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Гурт [O] – Поясни (Кліп)

У новому кліпі «Поясни» фронтвумен гурту [O] Оля Чернишова в містичному і навіть фантасмагоричному образі неодноразово ставить питання «Хто ти такий?» головному герою. Не зраджуючи собі, у цій роботі гурт знову піднімає риторичне питання: хто ми є насправді? Чому ми так часто забуваємо про внутрішню свободу в шумі буденного життя?

Образи: Леся Патока (Patoka Studio) та Ірина Джус (Dzhus). Останню, до слова, також можна помітити у кадрах кліпу.

За словами музикантів, люди часто заходять у глухий кут внаслідок гонитви за сприятливим матеріальним становищем, прагненням якнайшвидшого створення сім’ї, надлишкового трудоголізму, тощо. Інколи за цим усім людина може просто не помітити, що її життя не є гармонійним, не помітити, що вона вже давно не відчувала щирої радості… Саме так сталося і з головним героєм кліпу «Поясни», якому на допомогу приходять духи природи, закликаючи його слідувати за покликом власного серця. Вони підштовхують його до змін, але чи вистачить герою сміливості піти за ними?

Продовжуючи тему природи в своїх відео, кліп на пісню «Поясни» [О] знімали на Кінбурнському півострові. Саме на Кінбурнській косі, як ще називають це місце, знайшла домівку велика кількість зникаючих видів рослин і тварин. «Як і багатьом подібним місцям у країні, Косі потрібна увага і захист. Ми об’їхали з концертами велику кількість міст і бачили своїми очима багатства нашої природи. Ми вирішили привертати увагу до них, бо маємо змогу своєю творчістю осягнути велику кількість людей. Можливо, так ми зможемо допомогти зберегти цю красу», – говорить саунд-продюсер команди Саша Каспров.

Гурт [O] – Поясни
Придбати альбом
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *