Гурт [O] – Києве мій
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Гурт [O] – Києве мій (Кліп)

Гурт [O] презентував нову пісню «Києве мій», яку присвятили улюбленій столиці до її свята. За словами учасників команди, саме Київ зробив із кожного з них справжнього музиканта та особистість, тому вони просто не могли не передати місту свій творчий «салют».

«Ми так любимо Київ, що вирішили подарувати йому два кліпи на одну пісню! «Києве мій» – це словосполучення вже давно стало рідним, і для нас також. Ця пісня – наша ода літнім вечорам столиці. Гуляйте під неї по місту і танцюйте на вечірках. А ще дивіться першими дві версії кліпу нового гімну Києва!» – коментують музиканти.

Режисерами відео стали самі кияни спільно з Іваном Дорном та бас-гітаристом гурту [О] Єгором Гавриленко. По ініціативі музичного видавництва Masterskaya і групи [O], мешканці столиці збирали у соціальних мережах відео найщасливіших моментів власного життя у Києві для майбутнього відео-подарунку.

«До зйомок нового відео ми залучили киян, а також артистів: Івана Дорна, Yuko, Alina Pash, Марину Круть, Bahroma, Fo Sho, Ingret, Ofliyan, Тонка, «Счастливые Люди», Daniel Shake (МЫ), «Фіолет», Love’n’Joy, The Elephants, Shy. Кожного ми попросили показати улюблені місця в Києві, пов’язані з особливими спогадами. Кліп зроблений за підтримки команди DRONARIUM, котра надала та зняла спеціально для кліпу найкращі кадри Києва з дрону», – йдеться у прес-релізі.

Гурт [O] – Києве мій (Версія 1)
Гурт [O] – Києве мій (Версія 2)

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *