Гурт [O] – Колискова
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Гурт [O] – Колискова (Кліп)

«Спи, хлоп‘ятко і дівчатко, спіть спокійно, мама й татко. Все у нас гаразд. В добрий час».

Маємо для вас ще один святковий музичний презент, що надійшов від музикантів гурту [O], які сьогодні презентували свою новорічну «Колискову». Окрім самої пісні, до релізу долучено ще й офіційне відео, зняте режисером Єгор Гавриленко у столичному «Музичному просторі МК» на Богдана Хмельницького.

«Я продовжую бути найбільшим фанатом цієї групи не зважаючи на те, що я сам є її частиною! Протягом усієї зйомки я мало не плакав! Не від того, що ледве вижив після корпоративу лейблу Masterskaya, не від радості, що друзі знову дозволили зрежисирувати відео, а від того, яка прекрасна і чарівна пісня у нас вийшла!» – коментує режисер.

Авторкою треку виступила фронтвумен колективу Оля Чернишова, а за його аранжування та подальше зведення відповідав Олександр Каспров.

«Учасники гурту [О] перетворилися на поросят і зіграли найдобрішу свою пісню – новорічну колискову», – йдеться у прес-повідомленні від киян.

«Наш подарунок вам під ялиноньку! Це новорічна чарівна колискова, заряжена на щастя, мир і любов! Все буде гаразд! З прийдешнім новим роком!» – побажали усім музиканти.

Гурт [O] – Колискова

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *