Гурт [O] – Чим Я Не Така?
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Гурт [O] – Чим Я Не Така? (Кліп)

«Це не пушка і не мишка, це підвішена малишка»…

Гурт [O] завершив роботу над кліпом до пісні «Чим я не така?», яку фронтвумен команди Ольга Чернишова присвячує усім сміливим дівчаткам. Режисером кліпу став басист колективу Єгор Гавриленко(The Lazy Jesus), який раніше вже знімав відео до пісень «Лелека», «Машина», та «Колискова».

«Наше матеріальне втілення на цій землі дано нам для постійного саморозвитку і творіння прекрасного. Я – юний піонер в реалізації своіх візуальних фантазій. Ця робота – мій наступний крок у втіленні краси мінімальними засобами. З юності я полюбив зимові ліси з голими деревами, заворожуючі траєкторії їх гілок-життєдайних судин, що створюють прекрасні картини в сірому небі. Мені захотілося передати це в кліпі, зробити ліс одним з героїв відео.

Багато хто дає нашому гурту пораду писати нормальну, а не дивну музику, не розуміючи, що це і є наша нормальність. Люди на вулиці часто дивляться на Олю з нерозумінням. Телепатично посилають їй питання, мовляв, що з тобою не так? І це лише через незвичну для нашоі місцевості зачіску. Парадигма їхньої реальності не виходить за горизонт окресленої нормальності. Тому в цій роботі я поєднав несумісні на перший погляд образи: співаюча дівчина, що висить догори ногами, балерина, космонавт, які гуляють собі в роздумах лісом. І це нормально», – коментує режисер.

«Кліп на пісню «Чим я не така?» розповідає про дивних персонажів, що явно чи таємно живуть у кожному з нас. Дивні й різні, ми все ж можемо приймати і любити себе й один одного», – додають музиканти гурту [O].

Гурт [O] – Чим Я Не Така?
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *