Гурт [O] – Акацiя
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Гурт [O] – Акацiя (Кліп)

Учасники гурту [О] презентували нову роботу «Акацiя», яка стала першою піснею, створеною в оновленому складі команди.

Продюсуванням треку «Акація» займалися Оля Чернишова та Єгор Гавриленко (The Lazy Jesus). В основу аранжування пісні покладено барабанний семпл, написаний Олександром Каспровим, який покинув гурт минулого року.

За словами музикантів, вони хотіли презентувати цю композицію саме в пору цвітіння акації та додати меломанам трохи світлого літнього настрою. «Тут нема нічого надзвичайного, це просто добра композиція про дощі, оточуючу красу і цвітіння квітів. Адже всі ми цінуємо простоту, романтику, природу, свіже повітря, тощо. Сподіваємося, слухачі відчують наш вайб», – коментує трек «Акація» фронтвумен гурту [О] Ольга Чернишова.

«Ми передаємо усім свій щирий привіт у формі нової композиції «Акація». Це своєрідна пісня-листівка. Незримими чорнилами у ній закарбовано наші побажання вам. Будьте впевнені, що все мине, будь-які труднощі і незгоди мають властивість закінчуватися. Завжди зберігайте літо в середині. Пригадайте себе у дитинстві, пригадайте щасливі моменти вашого життя і зберігайте їх, як іскорки в душі. Пізніше ці іскорки стануть чудовою зіркою, яка буда світити не тільки вам, але і вашим близьким. Це найголовніше», – йдеться у прес-релізі.

Окрім самої пісні, гурт [О] представи і кліп до неї, у якому музиканти продовжують власний шлях від цифрового минулого до природнього сьогодення.

Гурт [O] – Акацiя

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *