ГуляйГород - Калинонька
Електронна музика, Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

ГуляйГород GG – Калинонька (Кліп)

Вітчизняний етно-EDM проект «ГуляйГород», або ж просто GG, відзняв та оприлюднив свій новий відеокліп «Калинонька» з однойменного до назви колективу студійного альбому, що побачив світ трохи менше року тому. Запис даної автентичної композиції та решти пісень платівки відбувався на столичній студії Kofein.

Нове відео команди з міста Кропивницький (колишній Кіровоград, якщо хтось забув), побудовано на мистецтві сучасного танцю та на характерній атмосфері чорно-білого кадру. Це спільна робота учасників проекту GG і творчої знімальної команди Tabor production (режисер: Аліна Горлова, оператор: Олексій Кучма). Варто зазначити, що героями головної хореографічної love story виступили учасники шоу «Танцюють всі» Ярік Кайнар та Анна Коростелева.

Цікаво, що не зважаючи на поважний вік формації, відео «Калинонька» стало першим повноцінним кліпом відеографії гурту «ГуляйГород», історія якого розпочалася у далекому 2002 році. До речі, для тих, хто досі не згадав, нагадуємо, що саме із музикантами GG один зі своїх альбомів записав Сашко Положинський і «Тартак». Щоправда з того часу музичний проект зазнав певних видозмін свого складу, додав до назви дві англійські літери GG, а всі представлені на згаданому спільному диску пісні зазвучали наразі абсолютно по-інакшому. Відмітимо, що ці дві англійські літери у назві походять від скорочення терміну Great Grandmothers (пращури-англ.) та являють собою данину пошани усім тим предкам, хто допоміг донести стародавню українську музичну культуру до сьогодення.

За усіма новинами та анонсами від гурту «ГуляйГород GG» ви завжди можете слідкувати на офіційній сторінці у Facebook, тож не пропустіть наступні прем’єри!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *