род feat. King Kwa Zulu – Гаївка
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

GG ГуляйГород feat. King Kwa Zulu – Гаївка (Сингл)

Чи чули ви раніше, як у супроводі української веснянки з поділля, африканський хіп-хопер начитує англійською мовою про весняну пору року та романтику? Якщо ні, не варто засмучуватись, адже відтепер виправити це дуже легко: варто всього лише ознайомитися з музичною новинкою від майстрів автентики з гурту «ГуляйГород» та виконавця King Kwa Zulu під назвою «Гаївка».

«Хочемо поділитися з усіма слухачами новинкою від «GG ГуляйГород»! Назва свіжої пісні – «Гаївка», це актуальна весняна композиція, створена у співпраці нашого етно-EDM проекту «GG ГуляйГород» (Київ) та хіп-хопера King Kwa Zulu (Бруклін-Київ). Від нашої команди у цій роботі аранжування та автентична веснянка з Поділля, а Kwa Zulu начитує англійською про весну і кохання», – кажуть учасники гурту.

Цікаво, що згаданий King Kwa Zulu не тільки музикант, а ще і маг-екстрасенс: уродженець Африки (народність Зулу) приймав участь у шістнадцятому сезоні української «Битви Екстрасенсів», демонструючи глядачам свою вправність у магії Вуду. У його «магічній» анкеті сказано, що він має надзвичайно міцний зв’язок з природою, завдяки якому абсолютно точно відчуває все те, що пов’язано з живою або неживою енергетикою. А от чи вдалося чоловіку максимально відчути дух української природи та щиро заспівати про настання на нашій землі теплої пори, вирішуватиме вже не журі популярного телешоу, а слухачі спільної з гуртом «ГуляйГород» новинки, до кагорти яких ми пропонуємо вам долучитися просто зараз.

Українська музика: ГуляйГород – Гаївка

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *