Тарас Гаврик – Панамарьов
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Тарас Гаврик – Панамарьов (Сингл)

Анонсована Тарасом Гавриком музична новинка під назвою «Панамарьов», сьогодні таки з’явилася у мережі! Запис, зведення та аранжування синглу – справа рук Богдана Нестора з Virtuoso Records.

Дивуватися такій назві свіжого треку Тараса напевно що не варто, адже логіка тут достатньо проста – у приспіві композиції використовується фрагмент широко відомої пісні Олександра Пономарьова «Я люблю тільки тебе», щоправда, трохи модернізований. Головна модернізація – це використане прізвище Ганджа, про яке Тарас Гаврик, для того щоб не виникало зайвих питань, обачно згадав в анотації: «Прізвище Ганджа у пісні не випадкове і належить Ганджі Марії Петрівні, про яку ви ще почуєте у наступних синглах». Ну і на фоні обкладинки, звісно ж, зображено три кольори світлофору, а не те що всі ви подумали».

Варто додати, що сам трек з’явився у творчому доробку Тараса Гаврика ще близько десяти років тому, але студійне життя отримав зовсім нещодавно, і те, завдяки, відгукам слухачів. Поштовхом для студійного запису пісні послугував перший великий сольний концерт Гаврика, що відбувся взимку минулого року, та на якому публіка дуже жваво відреагувала на цей раста-естрадний твір.

Цікаво, що перед прем’єрою «Панамарьова», Тарас Гаврик надіслав листа знаному українському співаку, але відповіді, як це не дивно, так і не дочекався. Пане Олександре, якщо ви це читаєте, ну відпишіть людині, вона ж засмучується :)

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *