Тарас Гаврик – Лате (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Тарас Гаврик – Лате (Кліп)

Що ж саме претендує на роль вічного двигуна – смачнюче подвійне лате чи імпульсивні серця двох закоханих – для себе, певно, має вирішити кожен особисто, але ліпше не експериментувати та не розділяти ці дві надприємні штуки, а навпаки, ними потрібно насолоджуватися та впиватися донесхочу у всіх сенсах цього вислову. Саме про це піде мова в новому кліпі Тараса Гаврика на пісню «Лате», який виконавець оприлюднив в Інтернеті вчора ввечері, 9 березня 2016 року, напередодні власного Дня народження.

«Дуже тішуся, що це відео вийшло ще коли мені 28, хоча усвідомлюю, що більшість відгуків мені випаде читати вже у 29», – жартує у соціальних мережах Тарас. Ми, звісно ж, зі свого боку також приєднуємося до численних привітань львівському співаку й телеведучому та бажаємо Тарасу Гаврику ще частіше радувати українських меломанів цікавими та якісними продуктами, а також ще більшої кількості позитивних та яскравих життєвих моментів. Cheers!

Окрім того, Тарас Гаврик висловив щиру вдячність всім тим, хто так чи інакше долучився до створення свіжого кліпу «Лате», зокрема Андрію Кобрину зі студії SunDay та закладу «Палярня Чехович», де, за його словами, подають найсмачніше лате у Львові. До речі, якщо у вас сьогодні виникне бажання особисто поздоровити виконавця зі святом, просто скористайтесь цим посиланням.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *