GrozovSka Band – Житомир
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

GrozovSka Band – Житомир (Кліп)

Завжди дуже важко «пояснювати життя на пальцях», тим паче специфічне життя у ритмі казкового міста Житомир, але, здається, музикантам Grozovska Band це таки вдалося. Звісно, нова робота під назвою «Житомир» сповнена креативної іронії та варіацій на тему місцевого гламуру, але він, на превеликий жаль авторів, так і не потрапив до ротації українських музичних телеканалів.

Менше з тим, цей прикрий факт не завадить дізнатися історію про «одну ніч у Житомирі» усім користувачам соціальних мереж, та, звісно ж, читачам «Нотаток». Учасники Grozovska Band дуже просять, щоб житомиряни не ображались на їхній новий витвір, адже в його основу покладено надзвичайно поширений народний кітч, характерний не тільки для певної частини мешканців Житомира, а й для представників усіх інших міст та містечок нашої країни.

Команді вдалося мінімалістичними методами переповісти історію кохання, сподівань і розчарувань, історію страху і ненависті в Житомирі. Художнє рішення кліпу вкрай оригінальне. Головні «персонажі» – це руки та ноги героїв історії, а також речі в інтер`єрах, де відбуваються події: спочатку в гламурному просторі фантазій ліричної героїні пісні, потім в реалістичній трешовій обстановці провінційної занедбаної квартири. Блиск та злидні, ілюзії та сувора реальність, сміх крізь сльози: все це в новому кліпі GrozovSka band!

Режисером кліпу про чоловічі та жіночі стосунки у фазі знайомства, виступив Роман Любий, операторську роботу здійснив Сергій Стеценко, а головну чоловічу та жіночу роль виконали Денис Воронцов та Іванка Яковина, а якщо точніше, то їхні пальці. Чоловічі та жіночі ноги – це вже Тетяна Чорна та Роман Любий. Презентація результатів їхньої спільної роботи, як це не дивно, відбулася не у Житомирі, а у рідному для музикантів Києві, у приміщенні культурної лабораторії EDUCATORIUM, де спеціально до події створили особливий коктейль «Вогні Житомира».

«Коли Рома сказав, що в нашому кліпі буде зніматись Ді Капріо, я не повірила власним вухам: Який Ді Капріо? Ти жартуєш? Звичайний Ді Капріо, – впевнено відповів Рома. У нього бабуся з Одеси. Він приїхав навідати землю пращурів. Мінкульт щойно надав солідне фінансування приквелу «Лісової пісні». У Лєо там головна роль – «Той, що греблі рве». Я до останнього не вірила, що він погодився, що його не образить епізодична роль бармена-інтроверта. Але Лєо виявився вищим за умовності. Із завданням впорався на всі 100%, правда, просив у титрах своє ім’я не позначати – у нього договір з Одеською кіностудією до кінця року», – жартує вокалістка Grozovska Band Олена Грозовська.

До речі, новинку від Grozovska Band схвально оцінив автор ще одного відомого хіта про Житомир – Мирослав Джонович Кувалдін з гурту «The Вйо», запостивши дану життєву історію на своїх сторінках у соціальних мережах.

Українська музика: GrozovSka Band – Житомир

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *