GrozovSka Band
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

GrozovSka Band – “Гілочка яблуні”,”Сумно (Одна калина)”

Після призупинення творчої діяльності відомого гурту Олени Грозовської під назвою «Солнцекльош», на небосхилі сучасної української музики з’явився її новий авторський проект «GrozovSka Band», який являє собою стилізований мікс з джазу, латиноамериканських мотивів, балканських, українських і циганських мелодій. Новостворений колектив об’єднав музикантів колишнього гурту разом з новими учасниками, знаними за виступами у «Топоркестра» та «Le grand orchestre».
«Це природній шлях: щось вмирає, щось нове починається, – розповідає Олена. – Часом вичерпується резервуар спільної творчості і кожен навпомацки рухається далі. Я щаслива, що зі мною залишаються талановиті люди, з якими ми створювали «Сонцекльош», та дуже радію новим музикантам, які вносять свою унікальну ноту в загальне звучання. Це чудова школа для кожного з нас – джазових, вуличних, ромських музикантів: можливість діалогу і обміну музичними ідеями».
За досить невеликий часовий проміжок існування «GrozovSka Band», колектив встиг представити публіці близько десяти абсолютно нових спільно створених композицій, а також два професійні відеокліпи, відзняті на композиції «Гілочка яблуні» та «Сумно (Одна калина)».
Дебютним доробком у відеографії колективу став ролик «Гілочка яблуні», який знімали протягом двох днів на Київському морі у співпраці з режисером Світланою Савченко. Робота над ним, за словами музикантів, подарувала їм чимало позитивних емоцій і багато смішних та комічних історій.

Другий кліп «Сумно (Одна калина)» є видозміненою блюзовою версією відомої пісні Софії Ротару. Режисером атмосферного ролику на цей раз виступив Серж Горячий. «Одна калина» розквітає новими барвами – знайомий текст розкривається під іншим кутом, приголомшливе відео посилює враження. І стає «сумно аж за край». Сумно. Але не безнадійно», – значиться в анотації нещодавно презентованого кліпу.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, GrozovSka Band, музика українською, украинская музыка, Грозовська, GrozovSka Band – гілочка яблуні,новий кліп GrozovSka Band, GrozovSka – Сумно, Одна калина, Грозовська бенд

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *