Grohotsky – Я БожеВільний
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Grohotsky – Я БожеВільний (Кліп)

Не так давно організатори всесвітньовідомого фестивалю SXSW (м. Остін, Техас, США) запросили Ігоря Грохоцького (Grohotsky) представити у рамках заходу українську музику за допомогою його авторської пісні, але через усім відомі обставини, подію було скасовано. Втім, музикант вирішив не засмучуватися, і саме у день скасованого виступу презентував у мережі свій новий реліз – кліп під назвою «Я БожеВільний».

Відео було знято за підтримки телепроекту «Українська пісня», переможцем якого став Ігор. Режисер: Ярослав Савчак. Головна героїня: Анастасія Олексіївна.

«Пісня, насправді давно вже є у моєму репертуарі, але для мене це певною мірою експеримент, адже вона отримала нове звучання, яке раніше я не практикував . У композиції «Я Божевільний» йде мова про тонкі грані взаємовідносин, у яких емоції з пристрастю розбурхують свідомість. Для того, щоб злетіти над байдужим містом, кожному з нас знадобиться вчасно підставлене крило близької людини. Це почуття, які потрібні нам, які спонукають нас до чогось неможливого, деколи і до божевільного», – коментує Grohotsky.

Цікаво, що у своїй попередній варіації композиція «Я БожеВільний» носила назву You may believe me. За бажання її і досі можна віднайти у мережі та порівняти з новинкою. Не забудьте залишити ваші враження та міркування про пісню на сторінках автора у соціальних мережах!

Grohotsky – Я БожеВільний
Grohotsky y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *