Grohotsky – Подалі від людей
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Grohotsky – Подалі від людей (Кліп)

Український співак Ігор Грохоцький (Grohotsky), якого багато меломанів знають завдяки перемозі у четвертому сезоні «Голосу Країни», презентував новий кліп «Подалі від людей». Режисер: Alexander Gospodinov (AG Prod). Головну жіночу роль відео виконала акторка Сніжана Григорчук.

«Вийшла нова відеоробота на пісню «Подалі від людей»! Щиро дякую всім причетним до її створення! А ще хочу подякувати чудовим людям зі студії «Шпиталь Рекордс», які наповнили мою музику й слова неповторним і неймовірно якісним аранжуванням! Хлопці, ви круті! Скоро до вас знову завітаю за новим саундом…» – коментує Grohotsky.

Сама пісня «Подалі від людей» вже доступна на всіх музичних платформах за вказаним нижче посиланням. Запис: Шпиталь Рекордс; зведення та мастерінг: FoxxStudios, Вадим Лисиця.

Додамо, що згадана композиція потрапить до майбутнього студійного альбому виконавця, над яким він активно працює. Наразі Grohotsky планує записати ще п’ять нових пісень і оформити весь музичний матеріал у повноформатну платівку.

Grohotsky – Подалі від людей
Fanlink
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *