Grohotsky feat. Katruk – На двох
Матеріали, Рінгтони, Рок та альтернатива

Grohotsky feat. Katruk – На двох (EP)

Переможець четвертого сезону популярного вокального шоу «Голос Країни» Ігор Грохоцький записав та оприлюднив порцію своїх творчих напрацювань у вигляді свіжого EP-релізу «На двох», над яким, відповідно до назви, йому допомагав працювати ще один музикант, аранжувальник Роман Катрук. До новопредставленої музичної добірки увійшло три композиції: «На Самоті» (музика Ігор Грохоцький, слова Ігор Грохоцький та Лідія Кобил), «На Двох» (музика і слова Роман Катрук) та You may believe me (музика та слова – Олександр Кізенко). До речі, трек You may believe me («Ти можеш мені довіряти», – англ., українська назва – «Зриває дах»), так само як і його попередники, є також україномовним твором, адже за словами виконавців, для них дуже важливо зробити власний внесок у розвиток сучасної української музики, і що принципово, у розвиток музики україномовної.

«Ми намагались зробите щось по-справжньому нове, максимально відійти від жанрових рамок та штампів. Сподіваємось у нас вийде зробити свій вклад у формування нової української, а найголовніше, україномовної музики, про яку останнім часом, так багато розмов із позитивними наголосами», – кажуть учасники формації Grohotsky feat. Katruk.

Наразі, після інтернет-презентації EP, хлопці максимально сконцентрували власні сили на роботі над майбутнім відеокліпом до однієї з композицій. Трохи привідкриваючи завісу зазначимо, що своє візуальне втілення отримає пісня You may believe me, а до знімального процесу в якості актора Ігор Грохоцький долучив свого молодшого брата Андрія. Не пропустіть прем’єру!

Grohotsky feat. Katruk – На двох

Завантажити в архіві


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *