Grohotsky – Будь зі мною
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Grohotsky – Будь зі мною (Кліп)

Переможець популярного вокального телешоу «Голос країни» Ігор Грохоцький (з команди Святослава Вакарчука) презентував дебютний відеокліп на чуттєву композицію під назвою «Будь зі мною». Мальовничий осінній каньйон у Черкаській області, де проходили зйомки відео, дуже вдало підкреслив загальну ліричну концепцію пісні, написану Павлом Ротарем. Режисером ролика виступив В’ячеслав Якобчук.

«Перед вами одкровення моєї творчості. Дана композиція стверджує той факт, що як би прохолодно і сумно вам часом не бувало, завжди має бути місце для любові, яка може зігріти і подарувати надію… Романтичну сутність твору чудово відобразили неймовірні українські пейзажі, за допомогою яких я і хотів донести ідею роботи до слухачів. І цим особливим місцем нашою знімальною групою було обрано Буцький каньйон, що зберіг вікову велич і неповторну красу України. Щиро сподіваюся, що перегляд відео «Будь зі мною» у найперші дні зими подарує душевне тепло та зігріє серця», – коментує новинку Ігор Грохоцький.

«Ми працювали над цією піснею чи не весь 2017 рік. Вона створена для того, щоб зігрівати у найхолодніші пори року та наповнювати слухачів духовно! У ній ми розповідаємо про те, що коли ти дійсно справжній і лишаєшся самим собою – твоя любов найміцніша», – пише у Фейсбук автор слів і музики «Будь зі мною» Павло Ротар.

Зауважимо, що сам трек, записаний на столичній студії 211, можна придбати у iTunes та Google Play, підтримавши виконавця.

Українська музика: Grohotsky – Будь зі мною

iTunes
Google Play

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *