GRLS – Вирулю
Матеріали, Популярна музика, Релізи

GRLS – Вирулю (Сингл)

«Вирулю» від гурту GRLS – перший результат музичного експерименту Юрія Нікітіна та лейблу mamamusic, які поставили перед собою амбітне завдання – зробити за рік із нікому не відомих дівчат новий український супергурт. Отже знайомтесь – колектив GRLS наразі функціонує у вигляді дуету, до складу якого входять Наїле та Айлар, татарка та туркменка, утворюючи разом нову українську поп-команду. Дебютна пісня «Вирулю», до слова, символічно виконана українською мовою.

За словами авторів, у свіжій пісні йдеться про те, як інколи нам здається, ніби все летить до біса, але варто лише схаменутися, взяти себе у руки і все знову чудово. «Ми вирулити наш дебютний трек! У ньому все, як ми любимо: качовий біт (спасибі Сергію Ранову й Андрію Ігнатченко), крутий текст (привіт Сергію Локшин) і вічна #storyofmylife. Адже всім нам доводиться вирулювати? Ну все, тисни play, став like, пиши comment! Любимо! Always yours, GRLS», – коментують дівчата.

За словами продюсера Юрія Нікітіна, вони усією командою довго шукали потрібну пісню для класного і ефектного старту проекту GRLS. І «Вирулю», на його думку, є саме такою, адже у ній поєднано сучасний ритм, чудовий вокал, справжній дух часу і, що не менш важливо, україномовну лірику.

До речі, слідкувати за розвитком та діяльністю формації всі охочі можуть завдяки відеощоденникам на платформі YouTube.

GRLS – Вирулю
Придбати
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *