Grisly Faye – Khvylyam
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Grisly Faye – Khvylyam (Сингл)

Електронний музичний проект Grisly Faye вже має чималу кількість авторських напрацювань у найрізноманітніших видавничих форматах. Зокрема, в активі формації присутній і EP-реліз, і максі-сингл, і навіть дебютний повноформатний альбом. Але саме новій пісні під назвою Khvylyam, презентованій декілька днів тому, судилося стати першою україномовною роботою у дискографії столичної формації.

Разом із тим, за словами фронтвумен Маргарити Кулічової, це точно найшвидший реліз, який їй доводилося робити у житті, адже з моменту появи ідеї та до миті офіційного оприлюднення треку, минуло всього трохи більше двох місяців. «Все почалося з того, що моя добра подруга лишила мене вдома з котом на якусь годинку, а коли повернулася назад, ми вже промуркотіли їй чорновий варіант пісні Khvylyam. А потім був острів, де ми з моєю викладачкою вокалу розтлумачували написану мною історію, так би мовити, проводили польові дослідження на предмет взаємодії композиції з хвилями Дніпра та Десни», – пише у Фейсбук співачка.

Наразі свіжий трек від Grisly Faye, який увійде до наступної платівки колективу, можна придбати за допомогою найрізноманітніших музичних платформ, трохи пришвидшивши тим самим день презентації наступної новинки.

Українська музика: Grisly Faye – Khvylyam

iTunes
Google Play
Bandcamp


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *