Grisly Faye – Khvylyam
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Grisly Faye – Khvylyam (Кліп)

Цікаво, що починаючи працювати над відео під назвою Khvylyam, учасники знімальної команди бачили результати своєї роботи саме у форматі лірик-відео, але з перших знімальних хвилин вони зрозуміли, що тут найкраще місце для тексту – в описі. Саме так електронна формація Grisly Faye отримала новий мінімалістичний кліп до останнього україномовного синглу «Хвилям».

Наразі Grisly Faye – це проект однієї людини, Маргарити Кулічової, якій у зйомках згаданого ролика допомагали Олександра Бровченко та Павло Липа. «Теплим і грозовим літнім днем, ми поїхали оглядати локацію для кліпу і просто посеред лісу прокололи колесо. Для збільшення драматизму варто додати, що тоді вже сутеніло, насувалась чимала буря, мобільний зв’язок не ловив, домкрату ми не мали, питна вода і їжа закінчилися, до найближчого населеного пункту було близько десяти кілометрів, наступного дня в мене мав бути концерт у іншому місті, а ми були Бог знає де. Розповідь про те, як ми виплутались може лягти в основу цілого окремого ессе, але за фактом цей іспит ми пройшли на відмінно і досить швидко. А коли повернулися, ще й відзняли першу відеороботу. А ще я з’ясувала, що можу чи не безкінечно танцювати, і що працювати з командою – безмежна радість», – коментує фронтвумен Grisly Faye.

Окрім того, дівчина написала у соціальних мережах, що зовсім скоро будуть оприлюднені нові дати лютневого туру Grisly Faye і ще кілька крихітних сюрпризів. Слідкуйте за новинами!

Українська музика: Grisly Faye – Khvylyam

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *