ГРЕЙ ДЕР – Розбиті
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

ГРЕЙ ДЕР – Розбиті (Сингл)

Молодий Івано-Франківський гурт «ГРЕЙ ДЕР» записав та оприлюднив у мережі свій новий авторський сингл під назвою «Розбиті», слова якого написав вокаліст команди Леонід Верестун, а музику хлопці створили спільними творчими зусиллями. Вже зараз відомо, що свіжа пісня увійде до наступного студійного альбому команди, запланованого на наступний календарний рік.

«Композиція «Розбиті» може трактуватися слухачами неоднозначно, хоча і задумувалася початково у ліричному напрямку. Чому неоднозначність? Тому що цю роботу можна сприйняти як твір присвячений коханню, так і в принципі будь-якій іншій залежності, що має здатність нещадно поглинати нас. У пісні піде мова про речі, які нас неймовірно манять, але в той же час найчастіше завдають найбільшого болю», – прокоментував для нашого сайту новинку лідер гурту «ГРЕЙ ДЕР» Леонід Верестун.

Додамо, що поки учасники колективу працюють над своєю другою повноформатною платівкою, ви можете підтримати їх та водночас поповнити свою музичну колекцію, замовивши попередній альбом формації «Розмови по темі» на компакт-диску. Для цього буде достатньо скористатися формою замовлення в одній із соціальних мереж.

ГРЕЙ ДЕР – Розбиті

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *