ГРЕЙ ДЕР – Розбиті
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

ГРЕЙ ДЕР – Розбиті (Кліп)

Презентований наприкінці минулого року сингл «Розбиті» від юного франківського гурту «ГРЕЙ ДЕР» отримав своє візуальне втілення. Команда оголосила про завершення роботи над своїм дебютним відеокліпом, відзнятим спільно з новоствореною командою Time4 Production. У ролі режисера роботи виступив Олександр Литвиненко, який п’ять років тому був першим басистом колективу та за сумісництвом його співзасновником.

«У кліпі «Розбиті» можна побачити одразу декілька часових ліній. В основній ми граємо разом, але вже в інших кожен музикант з’являється окремо, що, за сюжетом, дозволяє лихому персонажу ліквідовувати всіх поодинці. Вимикач на початку відео запускає цю небезпечну гру, а у кінці зупиняє її. Це все, звісно ж, можна інтерпретувати значно більш метафорично, тому сподіваємось, що у глядачів з’являться інші варіанти головної ідеї роботи. Ми «Порвані, спалені, але не вбиті», тому в майбутньому кліпи ще будуть», – із посмішкою розповів нашому сайту вокаліст «ГРЕЙ ДЕР» Леонід Верестун.

Цікаво, що використана у кліпі версія пісні «Розбиті» доволі відрізняється від оприлюдненого у грудні 2016 року варіанту, тому пропонуємо задля цікавості вам особисто порівняти їх.

Українська музика: ГРЕЙ ДЕР – Розбиті

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *