GREMO – У далекій стороні
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

GREMO – У далекій стороні (Кліп)

Пропонуємо до вашої уваги дебютний кліп співака GREMO (справжнє ім’я Алекс Громаковський) під назвою «У далекій стороні». В основі даної роботи лежить реальна життєва історія виконавця: його знайомство з майбутньою дружиною та подальший переїзд до США за покликом кохання.

Алекс Громаковський народився у Білорусі, але доля привела його до Києва. У столиці України хлопець займався спортивною й акторською діяльністю, писав пісні. У 2015 році став чемпіоном України по бодібілдингу. Пізніше, у Сполучених Штатах, почалася його кар’єра співака. До речі, вивчити українську Алекса спонукали любов до нашої країни і дружина-українка. Вона й допомагала освоювати артисту мову. Зі своїми україномовними піснями GREMO вже встиг виступити на багатьох фестивалях Північної Америки. Також Алекс продовжує зніматися в кіно. Влітку 2019-го він знявся в одній з головних ролей в американському бойовику The Match-Stick Flame відомого режисера Крейга Роберта Брусса.

«Привіт, дорогі друзі! Пісня «У далекій стороні» – це моя історія… І я хочу розповісти її справжню, без прикрас. Тому головні ролі в кліпі граємо саме ми з дружиною. Головний посил у цьому відео – немає нічого ціннішого за серця, в якому живе любов. І незважаючи на відстані і труднощі, сила щирих почуттів завжди перемагає! Бережіть свою любов! Спасибі за те, що слухаєте, коментуєте і оцінюєте. Для мене це дуже важливо!» – коментує GREMO.

GREMO – У далекій стороні
Придбати трек

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *