GREMO – Настав твій час
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

GREMO – Настав твій час (Кліп)

Співак Алекс Громаковський, знаний на псевдо GREMO, презентує нову роботу «Настав твій час» у супроводі офіційного кліпу. Цікаво, що основою для цієї композиції стала власна автобіографічна історія виконавця, яка співпала по часу з нинішніми резонансними подіями у світі.

«Цю пісню я писав в той час, коли у світі почали відбуватися події, що всіх вражали своїм масштабом: пандемія, расові хвилювання в США, протести в Білорусі. 2020 рік був дуже непростим роком для багатьох. Я теж не став винятком і переживав певні труднощі в бізнесі і в музичній кар’єрі, в моральному і ментальному плані. «Настав твій час» виходить на початку нового року і це символічно. Всім нам потрібен новий шлях всупереч складнощам», – коментує автор.

Варто зазначити, що автором слів і музики пісні став сам GREMO, а україномовну версію твору адаптував Вадимом Краснооким, лідер команди Mad Heads.

Задум щодо візуального втілення пісні було реалізовано у співпраці з відомим режисером Генрі Ліпатовим, знаним завдяки співпраці з Дженніфер Лопез.

«Дуже хочу, щоб ця пісня стала частинкою кожного з вас. Щоб вона мотивувала вас робити щось нове, цікаве і те, про що ви завжди мріяли. Токож хочу висловити величезну подяку всім причетним до створення кліпу. Друзі, ви всі молодці!» – додає GREMO.

GREMO – Настав твій час
Слухати та придбати

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *