GREMO – Десь за обрієм світи
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

GREMO – Десь за обрієм світи (Лірик-відео)

Нещодавно ми вже знайомили читачів «Нотаток» із дебютною роботою Алекса Громаковського (він же GREMO), а сьогодні пропонуємо до вашої уваги його наступну композицію «Десь за обрієм світи» у супроводі лірик-відео.

«Десь за обрієм світи» – одна з пісень, яка потрапить до концептуального альбому під назвою «У далекій стороні». Назва альбому говорить сама за себе – платівка збере пісні, які несуть в собі внутрішні переживання автора, який знаходиться за кордоном далеко від Батьківщини, його глибокий меседж і посил. «У цій пісні розповідається про безмежність світу, який відкривається перед кожним і про бажання людини осягати щось нове і незвідане, досягати поставлених цілей не дивлячись ні на що. Всі карти розкривати не буду, але вас чекає ще багато нових пісень і приємних сюрпризів від GREMO», – розповів «Нотаткам» автор.

Долучайтесь до спільнот GREMO у соціальних мережах, щоб не пропустити наступні релізи, яких Алекс обіцяє чимало, а також не забудьте залишити свій відгук стосовно актуальної новинки під назвою «Десь за обрієм світи».

GREMO – Десь за обрієм світи
GREMO y FB

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *