Green Silence - Все буде Love
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Green Silence – Все буде Love (Альбом)

Драйвовий львівський гурт Green Silence нещодавно подарував всім слухачам свій новий альбом під назвою «Все буде Love», виклавши свіжу платівку у всесвітню мережу для вільного розповсюдження. Цей диск став другим повноформатним релізом у творчому доробку музикантів, слідом за однойменним із назвою гурту дебютним альбомом, який побачив світ у 2009 році. За словами учасників гурту, стилістично GS не притримувались жодних рамок, що надає новому альбому смак свободи та відчуття польоту. «Все буде Love» продовжує цикл цікавих між-жанрових експериментів хлопців, які використовують у своїй творчості елементи джазу, фанку, року та інших музичних стилів.

Нова платівка записувалась протягом 2013-2014 років на студії Frost Records в Івано-Франківську та поєднала у собі музичні напрацювання колективу за останніх п’ять років. Диск вмістив у себе п’ятнадцять авторських композицій гурту, об’єднаних концепцією циклу весна – осінь. «Якщо перші пісні альбому просякнуті надихаючою атмосферою мандрівок сонячними весняними вуличками, а середня частина релізу розповідає слухачу історії про незабутні літні канікули та співи біля вогнищ, то заключні композиції диску присвячено осінній зморі та навіть певному суму, – розповів фронтмен Green Silence Юрій Рокецький. – Любов, дружба та приємне дозвілля – ключові ідеї платівки. Це певний відсил до 60-х», – додав він.

Наразі склад гурту виглядає наступним чином: Юрій Рокецький (бас, гітара, вокал), Анатолій Гора (ударні), Дмитро Слєпухін (гітара, бас, банджо, бек-вокал), Андрій Пришляк (клавіші, акордеон, бек-вокал), Любомир Радомський (саксофон), Олексій Абрамов (труба) та Іван Прищепа (тромбон). Для запису трьох останніх пісень альбому «Все буде Love» було також запрошено оркестр струнно-смичкових інструментів за аранжування В. Боднара.

Залишайте ваші відгуки та емоції щодо нового альбому GS, а також слідкуйте за новинами та анонсами від гурту на сторінці офіційної спільноти ВКонтакті.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *