Green Silence – Велосипед
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Green Silence – Велосипед (Сингл)

Маємо для вас чудову прем’єру – новий акустичний сингл львів’ян з джаз/фанк/рок гурту Green-Silence під назвою «Велосипед», а також спеціальний відеоролик з виконанням цієї пісні, який було відзнято для проекту #LvivPlay (Громадське. Львів). Авторами ролику виступив дует Петра Ткачишина та Олени Зашко.

Нову композицію «Велосипед» написав влітку 2015 року беззмінний лідер Green-Silence Юрко Рокецький. «Ця пісня – це гімн велосипедній романтиці, ода всім мрійникам, які, забуваючи про похмурі будні, вириваються за межі набридлих мегаполісів і єднаються з природою, мандруючи світом та обертаючи педалі своїх залізних коней», – зазначив Юрій.

Окрім згаданого відео до пісні «Велосипед», музиканти Green-Silence під час цього імпровізованого акустичного концерту на львівському даху зафільмували ще дві свої нові пісні, тож чекайте зовсім скоро на наступні новини.

Користуючись нагодою, гурт запрошує всіх охочих львів’ян та гостей Міста Лева на великий концерт «Green Silence та друзі», який відбудеться 19 лютого у пабі Gas Station. Окрім, власне, самих Green Silence, того вечора на сцену вийдуть такі дружні музикантам гурти як Абукасимові капці, Evermotion, Механічний Апельсин та ін. Не пропустіть!


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *