Green Grey – Хто зна
Електронна музика, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Green Grey – Хто зна (Сингл)

Відомий київський рок-гурт Green Grey, вперше за свою майже 25-річну історію записав авторську пісню українською мовою! На днях музиканти спільно з лейблом Moon Records оприлюднили у соціальних мережах нову композицію під назвою «Хто зна», слова до якої написав Murik (Дмитро Муравицький), композитором виступив Diezel (Андрій Яценко), а саунд-продюсером став Максим Курушин (Overdream Studio).

«Хоча я і не є носієм української мови, на мою думку пісня «Хто зна» вийшла однозначно вдалою. Думаю, з її допомогою ми добряче здивуємо наших колег та шанувальників», – каже Мурік. Дізель додає, що повністю згоден із твердженням щодо того, що ключ до самоідентифікації України лежить у її мові, але водночас нагадує політикам, що ті зобов’язані створювати максимально лояльну сферу для появи нових українських команд, не дискредитуючи разом з тим іншомовні колективи. «А з цими квотами на радіостанціях… Краще би зробили квоти на якісну музику. Коли артист пише щось лише заради того, щоб цей продукт вліз у рамки сьогоднішнього шоу-бізнесу, з такої творчості ніколи не вийде чогось насправді путнього. Музика має йти з середини, і якщо вона українською мовою – це круто, але якщо іншою – це не має бути проблемою. Головне, що людина справжня», – поділився думками гітарист Green Grey в одному зі своїх останніх інтерв’ю.

Нагадаємо, що не так давно Green Grey видали свій останній студійний альбом WTF?!, що складався виключно з російськомовних треків, та продали права його публікації все тому ж лейблу Moon Records за один мільйон українських гривень. Разом з тим, вже декілька років музиканти не сходять зі шпальт жовтої преси не в останню чергу через свій антивоєнний кавер на «ДДТ», дует із забороненим в Україні Григорієм Лепсом, а трохи раніше, через скандал пов’язаний із виробництвом та збутом наркотиків.

Green Grey – Хто зна

iTunes
Google Play
Deezer


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *