Gravlyx - Люби Україну 2022
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Gravlyx – Люби Україну 2022 (Сингл)

Столичний гурт Gravlyx оновив та перевидав свою композицію «Люби Україну».

Ось що розповіли про свій новий реліз учасники колективу:

«Інколи здається, що українська історія схильна до дежавю. В 2004-му році ми записували рок-оперу «Полуденна ніч» за мотивами «Слова о полку Ігоревім» і здивувалися, наскільки події тисячолітньої давнини корелюють із сьогоденням. Тоді ж із вражень від подій Майдану народилася пісня «Люби Україну», ще в дещо іншому контексті та аранжуванні. А в 2013-му ця пісня, вже оновлена, звучала на Майдані під час Революції Гідності. І сьогодні нас не покидає те саме відчуття – часи змінюються, але змісти лишаються. «Люби Україну» — знову актуальна. Ця пісня вже не про те, як народ робить свій вибір, а про те, як народ свій вибір боронить.

Як Україна йшла від «території» до держави, так і українці ідуть від «населення» до нації. Наша особиста геолокація змінилася зі «с какова ти горада» на «це моя земля». Багато від кого чули: після перемоги проїду всією країною, по всіх наших містах. І вже не важливо, чи колись бував ти там, чи живуть там твої родичі та друзі – у тебе болить. Болить Харків, болить Миколаїв, болять Бахмут, Ізюм, Вінниця, Чернігів, у тебе роз’ятрені рани — Буча та Бородянка, а Крим, Луганськ та Донецьк ниють зовсім не фантомним болем.

І з людьми так само: всі – наші, «бо немає чужих, це одна родина». І це ж пісня про самоусвідомлення. Про усвідомлення себе, свого коріння, про відчуття ліктя і єдності. Про унікальність місця і людей на ньому, які повертаються сюди попри небезпеку. Про відчуття свого місця на цій планеті. Дійсно – свого. І це місце дає силу жити і творити. Все буде Україна! З вірою в нашу перемогу, гурт Gravlyx».

Gravlyx – Люби Україну 2022
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *