Gravlyx - Dreaming in the office land
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Gravlyx – Dreaming in the office land (Альбом)

Київський рок-гурт Gravlyx зробив приємний подарунок для своїх слухачів і всіх поціновувачів якісної сучасної української музики, виклавши у вільний доступ свій новий студійний альбом під назвою Dreaming in the office land. Свіжу платівку ви можете завантажити на нашому сайті трохи нижче, але якщо ви дійсно бажаєте підтримати музикантів, обов’язково придбайте за символічну плату власний фізичний компакт-диск, зв’язавшись з учасниками гурту.


До релізу свого альбому музиканти йшли досить довго, працюючи над ним понад сім років із деякими перервами. Учасники гурту додали безліч труднощів на шляху до бажаного фінального результату, ніколи не втрачаючи власного натхнення та не опускаючи руки. Цікаво, що ця версія диску, яка наразі знаходиться перед вами, є третьою: перший раз матеріал перезаписували через зміну барабанщика, а другий – через зламаний жорсткий диск, на якому були накопичені записи. Гурт вважає, що ці перезаписи хоч і затримали вихід альбому, але і поліпшили його загальну якість.


Загалом, у роботі над альбомом по черзі приймали участь чотири барабанщика. Перший не зміг продовжити роботу через проблеми із здоров’ям, другий – через зайнятість в іншому колективі, третій – через переїзд… І нарешті, альбом було записано з одним із найкращих барабанщиків країни Віктором Корженко з гурту «Танок на майдані Конго». Наразі Віктор виступає разом з Gravlyx в якості запрошеного музиканта.


Альбом Dreaming in the office land записували на столичній студії Lakeside Studios, а мастерингом матеріалу займались спеціалісти американської студії Sage audio. І коли звукорежисер з Нешвілю (штат Тенесі) запитав у київського гурту Gravlyx, на що має бути схоже звучання їхнього майбутнього альбому, вони відповіли, що на Muse, Queen, Foo Fighters, Placebo та Franz Ferdinand на додачу… «Ок, зведемо!» – пожартував звуковий ковбой.
Та й справді, звучання платівки вийшло дуже фірмовим та стильним, із нотками особистої харизми гурту. Основна частина музичного матеріалу має україномовну лірику, але на диску присутні також англомовні та російськомовні композиції. Своє місце на диску знайшов і євромайданівський хіт «Люби Україну», і пісня «Антонич», написана на слова Богдана-Ігоря Антонича, класика української літератури (1909-1937 рр.) до святкування його століття, і композиція «Марія», текст якої було написано вокалістом за 20 років до запису самої пісні. Декілька пісень не увійшло до платівки через занадто «важке» звучання, адже гурт вирішив у цьому альбомі зробити ставку на мелодійність.


Наразі склад гурту виглядає наступним чином: Віталій Хало (бас, тексти, голос, менеджмент), Діма Мельченко (гітара, голос), Мітя Суммар (клавішні, бек-вокал) та Сергій Косяшников (вокал, тексти). Якщо вам сподобається презентований матеріал, не пропустіть великий сольний концерт гурту, який відбудеться 3 грудня 2014 р. у київському клубі Atlas.

 

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *