Granula Grace – EP
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Granula Grace – EP (2019)

Granula Grace — перші яскраві дебютанти 2019 року на українській інді-сцені. Незвичайний квартет, чия зустріч трапилась у протестантській церкві. Піаніст, лікар, архітектор і маленька Грейс. Хлопців об’єднує дружба і бажання творити.

«Її звуть Грейс. І вона явно з іншого світу. В її руках ключі до розгадок історій, що заховані в цих п’яти піснях. Вона посміхається, дивиться вам прямо в очі і простягає зв’язку з ключами. Беріть їх, не бійтеся! Ласкаво просимо в світ Granula Grace!» – розповідають свою історію музиканти.

«Цей міні-альбом — одна довга історія про мрії на майбутнє. Про помилки, які ти робиш вкотре, і про надію, що все якось зміниться на краще», – йдеться у прес-релізі.

Однойменний дебютний ЕР групи взявся випустити лейбл Vidlik Records. Робота над релізом велася під пильним поглядом ідеолога лейбла — саунд-продюсера Євгена Філатова (The Maneken). Він же зняв для Granula Grace перший кліп, реліз якого відбудеться вже скоро.

«Женя — відмінний саунд-продюсер! Його день розписаний по хвилинах, але йому вдалося знайти час для роботи з нами. Примітно, що він не втручався в мелодії і принципово не міняв самі аранжування. Скажімо так, він наповнив музику своєю присутністю. Додав важливі останні деталі», — зізнаються музиканти.

Реліз Granula Grace EP вже доступний для продажу і прослуховування у всіх онлайн-магазинах, а також на YouTube.

Granula Grace
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Юлія says:

    Україна здатна на більше, ніж пропаганду вати плагіат! Сором Вам!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *