Gorim! – Ейфорія
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Gorim! – Ейфорія (Відео)

Gorim! презентував mood-video та новий сингл «Ейфорія», з яким виступить в фіналі конкурсу «Хіт-конвеєр».

Лише через декілька місяців після релізу синглу «Біг», Віктор «Gorim!» Нікіфоров знову вривається в наші плейлисти зі своєю свіжою роботою під назвою «Ейфорія». Зберігши естетику та ряд елементів 80х-90х, пісня не з головою занурює у цю атмосферу, а лише частково, лишаючись у контексті сучасності.

«Трек був написаний дуже швидко, а в процесі брала участь вся наша команда. Ми хотіли передати літній настрій, але в нестандартному контексті. Щиро, чесно і без фальші. Я думаю, що багато, хто послухає цю пісню, впізнають себе», – коментує Gorim!

На підтримку до синглу Gorim! випускає mood-video яке передає вже інший стан. На ньому ми бачимо один день з життя героя, що потрапляє в бурхливий вир подій.

«Пісня «Ейфорія» про ніч, про яку ти, можливо, шкодуватимеш наступного ранку, але зовсім перестанеш шкодувати, коли перестане боліти голова», – додає Віктор.

Варто відзначити, що трек ексклюзивно був представлений наживо в рамках конкурсу «Хіт-конвеєр» і успішно пройшов у фінал. Заключна стадія конкурсу пройде у вересні 2021 року, де Gorim! виконає новий сингл на одній сцені з топ артистами України. Також у найближчий час ви зможете почути Gorim! на фестивалі MRPL Fest.

Сингл Gorim! – «Ейфорія» доступний для прослуховування на всіх стриминг платформах.

Gorim! – Ейфорія
Fanlink
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *