Gorim! – Буря
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Gorim! – Буря (EP)

Гурт Gorim! випустив дебютний міні-альбом «Буря»!

Gorim! — нове ім’я на українській музичній сцені. Це молодий дует двох друзів з Харкова, саунд-інженера Паші Зеленова та вокаліста і автора пісень Віті Нікіфорова, якого багато хто може пам’ятати як учасника «Голосу країни 7» в команді Сергія Бабкіна. Раніше хлопці встигли засвітитися у другому випуску серії компіляцій «Raw» лейбла Masterskaya, а також виступити на весняному шоукейсі від піар-агенції Много Воды і фестивалі Impulse Fest 2018.

Хлопці разом займаються музикою вже більше 3 років, але їх шлях до першого офіційного релізу був довгим і тернистим. Рік тому хлопці зробили важливий для себе крок і переїхали в Київ за порадою Саші Варениці. А сьогодні їх дебютний EP «Буря» став вже другим релізом новоявленого лейблу Mnogo Vody.

«Іноді здається, що цей рік в столиці пролетів, як ціле життя, яке ти майже забув, але встиг записати в піснях. Але вони не зовсім про нас — я сподіваюся, що хтось побачить себе в цих сюжетах, і навіть випадково обернеться, почувши знайому фразу», – говорить один з учасників Паша Зеленов.

«Я часто запитую себе, що для мене „горим“, чому саме так? Це про те, як спалахує ідея в голові і горить внутрішнє паливо, коли створюєш музику. Але і про те, як потім настає емоційне вигорання, коли все готово і ти зовсім скоро поділишся нею з людьми», — додає він.

«Буря» — це 5 пісень на перетині електроніки, соулу і поп-музики з винахідливою лірикою, наповненою символізмом і тонким гумором. Багаті аранжування Gorim! демонструють явну музичну ерудицію і бекграунд хлопців, а манера співу, що змінюється від треку до треку, — широкий вокальний діапазон Віті Никифорова. «Цей запис включає в себе музику, яку я сам давно хотів би чути в Україні. І, на мій погляд, найбільш вірним рішенням стало написати її», — зізнається вокаліст гурту.

«У музиці Gorim! є все, за що ми так любимо Харків. Легкість, сонячний мелодизм і романтика», — коментує реліз засновник Много Воды Саша Варениця. «В запасі у хлопців є дуже сильні пісні. Якщо зірки для них складуться правильно, ми отримаємо нових кумирів молоді, чиї хіти співатимуть під гітару у всіх гуртожитках — так само, як колись співали ту ж 5’Nizza або Бумбокс».

Міні-альбом «Буря» доступний для скачування і прослуховування на всіх основних стрімінгових майданчиках.

Gorim! – Буря
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *