Гордій Старух – Зозуля
Електронна музика, Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Гордій Старух – Зозуля (Кліп)

Вже традиційно до різдвяних свят Гордій Старух тішить своїх шанувальників новими подарунками – якщо минулого року це була інструментальна композиція «Щедрик», зіграна лише на колісній лірі, то цього року він підійшов вже масштабніше – граючи на трьох інструментах водночас, залучив ще й церковний хор. Отже, до вашої уваги «Зозуля».

Оформленням локації традиційно займалась дружина музиканта – Дарія Альошкіна – її гігантські витинанки створили незабутню атмосферу, а особливої урочистості та глибини композиції надав церковний хор «Мегалія» храму Св.Климентія. Відео знімали West Wind Production.

Звично для себе, записом та зведенням Гордій займався сам, а мастерінг довірив студії Шпиталь Рекордс на чолі з Лесиком Омодадою (Tik Tu).

Нагадаємо, після останнього релізу – композиції «Пісня питань», музикант попри роботу над своїм майбутнім альбомом встиг виступити в якості запрошеного гостя на сольному концерті Христини Соловій, розпочав співпрацю з Оксаною Мухою (переможниця Голосу Країни) і зараз бере участь в озвученні анімаційного фільму одної з київських студій.

Гордій Старух – Зозуля
Гордій у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *