Гордій Старух - Зозуле
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Гордій Старух – Зозуле (Кліп)

Лірник-саундпродюсер, відомий своєю участю у 11-му сезоні Голосу Країни, Гордій Старух радо оголошує випуск синглу «Зозуле». Сенс пісні цілком зрозумілий сучасному слухачу – люди залишаються людьми настільки, що аж фауна не витримує. В цьому релізі Старух поєднує всі свої улюблені прийоми: тягучі синтові баси, мінімалістичні партії колісної ліри, розгалужені беки, цілу палітру різноманітних автентичних духових інструментів і своє останнє захоплення – традиційний український бубен.

Після останніх спільних релізів з KOZAK SIROMAHA та ІЛЛЯ LETAY Гордій повертається до своєї улюбленої теми – осучаснення давніх пісень. Місяць тому він презентував композицію «Володар», а тепер «Зозуле», яка теж походить з Полісся і належить до репертуару знаменитої народної виконавиці Домініки Чекун. Найбільше вражає у цій пісні універсальна актуальність її тексту.

Гордій Старух - Зозуле

Вся робота над створенням композиції та відео на неї проводилась самим виконавцем.

Гордій Старух: «Зараз відчувається величезна напруга у суспільстві – в боротьбі із зовнішнім ворогом ми не помічаємо як грузнемо у конфліктах внутрішніх – в середині країни, і все частіше в середині самих себе. Звісно не без допомоги іпсо, але й наша ментальність теж грає з нами злий жарт. Ця пісня, як заклик на мить подивитись на себе зі сторони».

Трек доступний на всіх стрімінгових платформах з 31/05/2024.

Гордій Старух – Зозуле
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *