Гордій Старух – Веснянка
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Гордій Старух – Веснянка (Кліп)

Львівський мультиінструменталіст, скульптор, майстер-лірник і учасник шоу «Голос Країни» Гордій Старух презентував нову пісню «Веснянка» у супроводі офіційного кліпу. Автор жартівливо зазначив, що кожен український артист, здається, повинен мати кліп, де він бігає по лісу, і з цим завданням Гордій наразі успішно впорався.

«Спочатку я просто хотів випустити «Веснянку» весною. А зараз такий час, що якщо ти видаєш пісню без відеоряду, то ти фактично нічого не видав, тому коли я роблю якісь релізи, намагаюся одразу ж робити їх із відео. Я довго ламав собі голову, що ж такого цікавого зняти на ту «Веснянку»… Моя дружина Дарія Альошкіна витинає великі витинанки, тож вона і запропонувала обрати локацію у лісі та й обвішати все витинанками…» – розповів Гордій Старух.

Цікаво, що згадані витинанки можна буде скоро придбати у форматі аукціону, адже «сама музика – то для душі, а не для грошей», відтак заробляти безпосередньо на музиці Гордій не планує.

В основу даної пісні покладено пару автентичних веснянок з Полісся. Додамо, що друга веснянка, яка звучить в середині пісні, є, до слова, відсилкою до одної з робіт DakhaBrakha. Відео: Zebra Production Film.

Гордій Старух – Веснянка

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *