Гордій Старух – Пісня питань
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Гордій Старух – Пісня питань (Відео)

Співак, мультиінструменталіст, автор пісень та саунд-продюсер Гордій Старух поділився з усім меломанами своєю новою композицією під назвою «Пісня питань».

За словами автора, привід для порозуміння між людьми завжди знаходиться десь в середині нас – він як маленька дитина, яка ще не знає як це – не любити.

«Пісня питань» – це присвята батькам і моя реакція на безліч історій про людей, котрі роками не спілкуються зі своїми рідними через старі образи. Період Різдвяних свят є гарною нагодою пробачати і просити пробачення, збиратись родиною і знову з чогось починати. Моя пісня про це.

3000 дитячих малюнків стали відео-рядом для цієї пісні. Це майже десятирічний доробок моїх трьох дітей, який ми бережемо як сімейну реліквію. В одній секунді відео задіяно 18 малюнків – через таку кількість матеріалу загальний хронометраж склав більше 4000 кадрів.

Традиційно, над записом та зведенням я працював сам, а мастерінг довірив студії Шпиталь Рекордс на чолі з Лесиком Омодадою (Tik Tu)», – розповів про новинку Гордій Старух.

Додамо, що наразі Гордій пише свій майбутній повноформатний альбом «Дії в минулому часі», куди має потрапити і «Пісня питань».

Гордій Старух – Пісня питань
Гордій у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *