Гордій Старух – Команиця
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Гордій Старух – Команиця (Сингл)

Львівський музикант Гордій Старух, знаний шанувальниками української музики за участю в проектах Joryj Kloc, «Джалапіта», Fidel trio Quartet та «Люди Добрі», презентує свій новий сольний сингл під назвою «Команиця». В основу композиції покладено старовинну лемківську пісню, яка виконавцю дісталася у спадок від дідуся, великого поціновувала лемківських співанок.

«Команиця – це одна із назв конюшини. Цей реліз є дуже знаковим для мене, адже саме він поклав початок моїм творчим пошукам у полі електронних звуків, а не тільки акустичних, як то було раніше. Втім, попри усі мої намагання потроху «вилазити» з етно мотивів, поки що етно мотиви продовжують самі з мене «вилазити», – йдеться у прес-релізі до синглу.

Окрім самої пісні, реліз включає у себе також супровідний відеоряд, який Гордій відзняв власноруч, озброївшись мікроскопом і макро-лінзами. «Мені дуже подобається робити пісні комплексно – одразу з відеорядом. Фактично на момент, коли я маю завершену композицію, я вже паралельно маю готову ідею кліпу. Тож наразі напрацьовую ідеї для наступного відео – то буде спільний проект з театром тіней «Див». Паралельно працюю над новим музичним матеріалом – відкриваю для себе можливості електронних інструментів. Поки що про якийсь альбом говорити ще зарано, але EP, думаю, не за горами», – ділиться з «Нотатками» своїми творчими планами Гордій Старух.

Гордій Старух – Команиця

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *