Gonta – Затока
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Gonta – Затока (Сингл)

Із першим настанням по-справжньому літнього тепла, чимала кількість наших з вами співгромадян буквально сплять і бачать практично прибрані узбережжя Затоки, майже сині, скаламучені ордами дітей хвилі Чорного моря, а також ніжні голоси місцевих дівчат, які, починаючи з восьмої ранку, будять усіх постояльців прилеглих до моря баз своїми милозвучними піснями про медову пахлаву, рибу, раків та крижане пиво. Не стали виключенням у цьому питанні й учасники сатирично-іронічного колективу Gonta, вже зараз перебуваючи в очікуванні відпочинку у стилі рок-н-ролл, після якого, дуже часто не підготовлені люди знову потребують додаткового релаксу.

Саме про всю цю пляжну анархію піде мова у свіжому синглі гурту Gonta під символічною назвою «Затока». «Ідея написання цієї пісні виникла давно, одного холодного зимового вечора. Ця композиція є узагальненням мрій усіх українців влітку обов’язково з’їздити на море, добряче відпочити, максимально відірватися, розслабитись, і на ці два тижні цілком і повністю зануритись в атмосферу безтурботного драйву! Адже потім саме ці спогади про суперовий відпочинок даватимуть наснагу добре працювати весь наступний рік, мотивуватимуть заробляти гроші, щоб наступного року за їхньою допомогою знову повернутися до своїх улюблених місцин відпочинку! А ми, українці, як ніхто вміємо моцно працювати і так само відпочивати! А чому ми заспівали саме про Затоку? Бо останніми роками саме Затока перебрала повноваження Ялти та стала символом чудового літнього відпочинку. То ж усі на море!» – закликає лідер Gonta Кость Фастівець.

Тому слухайте новинку від Gonta, надихайтеся морською атмосферою, відшуковуйте у нетрях шаф свої минулорічні купальні костюми та гайда у пошуки драйвового відпочинку з українськими драйвовими піснями!

Українська музика: Gonta – Затока

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *