Gonta – Гей, сивий вітер плаче
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Gonta – Гей, сивий вітер плаче (Кліп)

«Гей, сивий вітер плаче» – дуже нетипова композиція гурту Gonta, яка характеризується серйозною драматичною тематикою, та присвячується сумним подіям нашої історії – 20 лютого Україна вчетверте згадуватиме жахливі розстріли людей на Майдані.

«Ця пісня має давню історію, вона була написана років зо п’ять тому. Автор її музики, відомий музикант і композитор Василь Лютий, написав цю композицію на слова свого земляка – черкаського поета Володимира Даника. Коли я вперше почув цю пісню, одразу ж зрозумів, що вона мене «не відпустить» і попросив Василя дозволити нам її виконувати у рамках гурту Gonta. Ми свідомо взяли цю пісню до репертуару і часто виконуємо її на живих виступах, адже не зважаючи на те, що наш жанр, все ж таки, значно більш веселіший та навіть стьобний, ми хочемо нагадати слухачам, завдячуючи кому ми маємо можливість жартувати, працювати, творити… А відео до пісні «Гей, сивий вітер плаче» ми присвячуємо абсолютно всім героям, хто в різні часи поклав голову за долю незалежної України. Хотілося б, щоб наша робота викликала у людей почуття пам’яті, вдячності і відповідальності», – розповів лідер гурту Gonta Костянтин Фастівець.

Зйомки кліпу проходили на Дніпрі під Києвом, у селі Гребені Кагарлицького району. «Це дуже глибока і душевна пісня, яка була написана кілька років тому і зараз, на жаль, вона досі близька нашому часу. Красиві пейзажі, моменти, що зачаровують і дуже приємна дружня атмосфера були на знімальному майданчику протягом дня», – коментують учасники команди Smakadron, які забезпечували аерозйомку з квадракоптера.

Українська музика: Gonta – Гей, сивий вітер плаче

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *