Gonta – Сиділа без діла
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Gonta – Сиділа без діла (Кліп)

Додаємо трохи позитиву до ваших стрічок новин! Сьогодні ми пропонуємо вам ознайомитися з дебютною авторською роботою юного музичного проекту GontaҐонта») під назвою «Сиділа без діла», до якої також було відзнято офіційний відеокліп. Самі учасники гурту та зокрема його фронтмен Кость Фастівець визначають стилістику колективу як СІРКО-рок (що є скороченням від Сатирично-ІРонічний-КОзацький-рок), та зазначає, що називати його команду конкурентами для «ТІКа», Дзідзьо чи інших є не зовсім коректним, адже разом із цими визнаними зірками вони скоріше є орачами одного поля.

Перша драйвова композиція «Сиділа без діла» з’явилася на світ наприкінці минулого календарного року (автор музики і слів – Кость Фастівець), а вже на початку 2017 музиканти взялися і за зйомку музичного відео до неї. Головні ролі іронічного кліпу виконали самі учасники проекту Gonta та молода столична акторка Іванна Судак. Разом із ними знімальна команда мала наступний склад: Олена Фастівець (ідея), Андрій Мінтенко (виконавчий директор), Олексій Савченко (Оператор-постановник та монтаж).

В основу кліпу покладено дещо сексистську та іронічну історію про дівчинку, яка наче і гарною була, але мала досить таки вагомий недолік – дуже забагато говорила (тут всі ті, хто «дивиться у корінь», при бажанні можуть помітити трохи ненормативне відсилання до назви роботи). Зрештою, героїня таки доводить теревенями свого молодого чоловіка, та залишається один на один з оновленим образом ідеального чоловіка, в якому вагому частину займають вуса. Ну а що ж трапиться з дівчиною, коли ці самі вуса з`являться на порозі її квартири, дивіться у відео!

Українська музика: Gonta – Сиділа без діла

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *