Gonta – Шопінг
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Gonta – Шопінг (Сингл)

Якщо вже жінка не може всидіти без діла, як то було за сюжетом дебютної роботи позитивного проекту Gonta (ознайомитись із нею можна на нашому сайті за наступним посиланням), то вона точно вирушає на шопінг. Принаймні саме так стверджують музиканти у новій, не менш веселій за свою попередницю, пісні під назвою «Шопінг», оприлюдненій нещодавно у мережі. Саунд-продюсером роботи виступив Андрій Мацкевич, а її запис проходив на студії The RecordsMan у Фастові.

«Мені здається, що у простій пісенний формі я висловив відчуття 90% чоловіків – нас у супермаркеті вистачає максимум на 15 хвилин, а далі від мерехтіння стелажів та різних вивісок чоловіча операційна система просто зависає. З чого робимо висновок, що жінки набагато міцніші за чоловіків, бо здатні витримувати ТАКІ навантаження. Вони просто кіборги шопінгу!» – ділиться з «Нотатками» наболілим фронтмен гурту Gonta Кость Фастівець.

Які подальші жіночі історії підготують для слухачів учасники проекту Gonta, ми з вами можемо не лише здогадуватися: наразі команда розпочала роботу над піснею про дівчину Марусю, яка своїм гонором позбавила хлопця спокою та змусила стати бандуристом. У її основу ліг народний текст «Взяв би я бандуру», покладений на авторську музику, тож майбутня пісня обіцяє стати справжнім міксом української і балканської мелодики.

Українська музика: Gonta – Шопінг

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *