Gonta – Шопінг (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Gonta – Шопінг (Кліп)

Ще одна пісенна візитівка від гурту Gonta отримала своє візуальне втілення: сьогодні музиканти оприлюднили свій новий офіційний кліп до позитивної пісні «Шопінг», в основі якої лежать важкі душевні муки переважної більшості чоловіків, що лишаються чекати на свою другу половинку перед оксамитовими шторками примірочних крамниць. До речі, це не перший чоловічий «крик душі» стосовно подібних життєвих ситуацій – можемо згадати хоча б останню роботу гурту Adam.

За словами фронтмена столичного колективу, така витривалість жінок у крамницях вчергове підтверджує, що ніякий вони не слабкий рід, ба більше, вони здатні витримувати просто-таки неймовірні навантаження, звісно ж, якщо мають у них особисте зацікавлення. «Зйомки кліпу «Шопінг» проходили у київському магазині LC WAIKIKI (ТРЦ Lavina) та магазині Black Limit, за що їм висловлюємо величезну вдячність. Знімали швидко, легко і весело! Багато жартували, бо і пісня весела і багато комічних епізодів виникало на знімальному майданчику. Актори, які зіграли головні ролі, це Вікторія Толкачова, артистка київського академічного театру українського фольклору «Берегиня», та Олександр Шалько, артист Національної філармонії України та Київського ансамблю пісні і танцю «Козаки», – розповів нашому сайту лідер гурту Gonta Кость Фастівець.

Він також зазначив, що через насичений концертний графік гурту, влітку на студійну роботу практично не лишалося часу, тому наразі Кость зі своїми музикантами активно надолужують згаяне. Станом на сьогоднішній день, практично на фінішну пряму вийшла робота над першим офіційним альбомом Gonta під робочою назвою «СамоГонта», усі треки якого будуть відображати життєрадісні особливості стилю музики СІРКО-Рок (Сатирично-ІРонічний-КОзацький Рок).

Українська музика: Gonta – Шопінг

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *