Gonta – Полонина
Етно та фольк, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Gonta – Полонина (Сингл)

Маємо для вас чергову новинку від позитивного проекту Gonta під назвою «Полонина», сповнену характерним карпатським колоритом та гарячим гірським коханням! Запис сьогоднішньої новинки провадили на студії звукозапису The RecordsMan під керівництвом саунд-продюсера Андрія Мацкевича. Те, що, цілком можливо, даний твір є автобіографічним, а також які саме «полонини» заманювали автора у найзахідніші місцини нашої країни, слухачу стає зрозумілим із появою у сюжетній лінії звабливої дівчини-горянки, та й сам засновник команди Gonta, Кость Фастівець, цього не приховує. «Таємничі Карпати манять своїми неймовірними полонинами, гукають, звуть, кличуть до себе. А от мене, може, зовсім не полонини манять, а чарівна гуцулка вабить своїми принадами і веде за собою у марево полонин», – зізнається музикант.

«На написання «Полонини» мене спонукали спогади минулорічного відпочинку в Карпатах… Скоро літо і знову поїдемо в Карпати, а там гори, полонини, і…», – мрійливо додає автор.

Втім, ще до початку сезону гірських подорожей, у музикантів проекту Gonta залишилася купа справ музичних – наразі вони майже завершили роботу над наступним синглом про парубоцький відпочинок на морі, а слідом за ним планують видати ще одну пісню з українсько-балкансько-єврейськими мотивами. Не проґавте свою наступну порцію позитиву!

Українська музика: Gonta – Полонина

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *