Gonta – Оленка
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Gonta – Оленка (Кліп)

«Оленка» від гурту GONTA – це романтична історія про перше кохання, яке обірвалося на довгі десятиріччя та тисячі кілометрів, але, як то часто буває у добрих фільмах, отримало довгоочікуваний щасливий фінал. Адже, якщо парі судилося бути разом, жодні життєві обставини не здатні перешкодити їм, що підтверджують головні герої кліпу «Оленка».

Як зазначає фронтмен GONTA Кость Фастівець, їхня «Оленка» стала практично першою дійсно ліричною роботою у репертуарі гурту, і тому до створення кліпу до неї команда підійшла з великою відповідальністю та любов’ю. Режисером відео виступив Андрій Кобрин, а основну операторську роботу виконали Олексій Данилюк та Юрій Бобир (зйомка з дрона).

Головні ролі нового кліпу виконали Наталія Риженкова, John Bright, Ілля Радіонов та донька лідера гурту Яринка Фастівець. Також у ролику можна побачити балет під керівництвом хореографа Олени Михайлової.

Додамо, що «Оленка», разом із іншими попередньо оприлюдненими композиціями «Гонти», увійде до першого повноформатного альбому «СамоГОНТА», назву якого, знову ж таки, було почерпнуто в родинному колі вокаліста команди. Мова тут про міцний алкогольний напій, який виготовляє власноруч його батько, та який настільки припав до душі усім музикантам гурту, що вони одноголосно вирішили назвати на його честь дебютну платівку.

Українська музика: Gonta – Оленка

Gonta у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Дмитро says:

    От серйозно, додайте гітар, не вистачає жорсткості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *