Gonta – Ляля
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Gonta – Ляля (Сингл)

Ляля не Леля, але співає вона так само про кохання: учасники гурту Gonta презентували свою музичну історію про велику шанувальницю соціальних мереж, дівчину на ім’я Ляля. За сюжетом, навіть своє кохання Ляля шукає у режимі «онлайн», але чи виявляться ті віртуальні почуття справжніми – дізнаєтеся в пісні.

Запис, зведення, та мастеринг треку відбувалися на студії TheRecordsMan під керівництвом Андрія Мацкевича, який, до того ж, доклав руку до створення аранжування пісні «Ляля» та навіть виступив у ролі бек-вокаліста. Слова – Олена Фастівець.

«Наше життя невпинно все більше переходить у режим «онлайн» і нема на те жодної ради, бо людський прогрес не зупинити. Проте є сфера, яку не можливо відчути і осягнути за допомогою оптико-волоконних кабелів чи вай-фаю. Це – любов! То ж, кохаймося, бо ми того варті!» – закликає лідер гурту Gonta Кость Фастівець.

Назву нової пісні можна було дізнатися ще напередодні, розгадавши ребус від музикантів у вигляді двох намальованих нот «ля» на нотному стані. Звісно ж, вірна відповідь від користувачів не могла залишитися без належної уваги – переможця було символічно нагороджено фірмовим кухлем від гурту Gonta.

Додамо, що незабаром у репертуарі «Гонти» з’явиться ще одна композиція, присвячена конкретному жіночому імені, у якій йтиметься про Олену-оленятко. Не пропустіть!

Українська музика: Gonta – Ляля

Завантажити
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *