«Голос Країни» 2017
Анонси, Матеріали

Анонс: Всеукраїнська олімпіада «Голос Країни» 2017

Велика музична олімпіада «Голос Країни», що відбувається за сприяння та підтримки Міністерства культури нашої держави, цього року буде проходити з 5 по 9 квітня в концертному залі столичного Університету ім. Бориса Дмитровича Грінченка. У її основу покладено музичні змагання серед кількох сотень найкращих учнів, студентів та навіть педагогів вітчизняних навчальних закладів, що є характерною особливістю події. Сумарний призовий фонд олімпіади складатиме декілька десятків тисяч гривень.

Конкурсанти змагатимуться у чотирьох різних вікових лігах: дитячій (молодші 13 років), юнацькій (14-17 років), молодіжній (18-22 роки) та вищій (старші за 23 роки). Серед номінантів буде розіграно 4 Кубки Гран-Прі, окрім яких тріумфатори отримають чимало спеціальних подарунків від партнерів «Голосу Країни». До складу журі увійдуть провідні педагоги кращих музичних навчальних закладів України, діячі мистецтва та знані виконавці України.

Дізнатися ще більше деталей про олімпіаду, минулих переможців, а також подати власну заявку на участь, ви можете, скориставшись офіційним веб-сайтом «Голосу Країни».

«Голос Країни» 2017

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *